Konkurs ortograficzny „Spelling Bee”

17 marca 2017 odbyły się w naszej szkole eliminacje do konkursu „Spelling Bee”. Dziesięcioro uczennic i uczniów gimnazjum napisało dyktando przygotowane przez organizatorów. Trzema osobami, które najlepiej poradziły sobie z angielską ortografią okazały się: Nadia Filejska, Maja Laskowska i Przemek Mereć z klasy II gimnazjum. 24 marca 2017 wzięli oni udział w półfinale konkursu, który odbył się w siedzibie organizatora czyli Gimnazjum Katolickim. Tekst kolejnego dyktanda czytał doktor Paul Wilson. Do finału przeszedł Przemek Mereć. Etap końcowy polegał na literowaniu na głos słów podawanych przez pana Wilsona. Przemek z powodzeniem przeszedł kilka pierwszych rund.
Serdecznie gratulujemy uczestnikom i liczymy na kolejne sukcesy w przyszłym roku.

Odsłony: 2072