Konkursy 2010-2011

Konkursy 2010/2011

  • Ogólnopolski Konkurs „Zuch”

  • XI Ogólnopolski Festiwal Sztuki Małego Dziecka „Podwórka”

  • Konkurs Kangur Matematyczny

  • Ogólnopolski Konkurs Humanistyczny MIX 2011

  • III Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Afryka nie tylko dzika”

  • Międzyszkolny Drużynowy Konkurs Ekologiczny dla klas I-III

  • Konkurs Literacki „Jestem otwarty na drugiego człowieka”

  • Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego „Deutschfreund"

  • Łódzki Konkurs „Mistrz ortografii”

  • VII Konkurs Plastyczny o Ojcu Świętym Janie Pawle II

  • Międzyszkolny Konkurs „Wszyscy mamy dobrą pamięć”

  • Międzyszkolny (Drużynowy) Konkurs „Omnibus” 2011

  • IX Konkurs Przyrodniczy

  • Konkurs polonistyczny „Słowa to za mało, trzeba dodać obraz, żeby była całość”

  • Konkurs literacki „List do Fryderyka Chopina”

  • Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego MIX 2011

  • XXV Mistrzostwa Francji w Grach Matematycznych i Logicznych

 

Uczestnicy i laureaci:

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS "ZUCH"

Laureatami konkursu zostali: Hania Długoborska, Bogusia Ruszczyk oraz Adaś Bibik.

 

XI OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL SZTUKI MAŁEGO DZIECKA "PODWÓRKA" ZORGANIZOWANY

przez Ministerstwo Kultury Dziedzictwa Narodowego, Urząd Miasta Łodzi oraz kuratorium oświaty

Wyróżnienia otrzymali: Piotr Berka i Tomasz Majsterek kl.III.

 

KONKURS 'KANGUR MATEMATYCZNY'

Bardzo dobre wyniki uzyskali: Dawid Borkowski i Dominik Marciniak.

 

OGÓLNOPOSKI KONKURS HUMANISTYCZNY 'MIX 2011' (Centrum Edukacji Szkolnej):

Wyróżnienie otrzymał Wojciech Augustyński, kl.V.

 

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY „Afryka nie tylko dzika”

Nasi uczniowie zajęli miejsca na podium: Sara Zajdel – I miejsce, Jędrzej Graczykowski - II miejsce oraz Krzysztof Jabłoński – wyróżnienie.

 

MIĘDZYSZKOLNY DRUŻYNOWY KONKURS EKOLOGICZNY dla klas I-III

Drużyna uczniów klasy III w składzie Agnieszka Banaszczyk, Tomasz Majsterek, Jan Odyniec zajęłą II miejsce.

 

KONKURS LITERACKI „Jestem otwarty na drugiego człowieka”

W konkursie wyróżnienie otrzymała Olga Zuba.

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO „Deutschfreund" (Jersz)

Uczennica Marta Półtora zajęła IV miejsce w województwie.

 

ŁÓDZKI KONKURS „Mistrz ortografii”

Uczennica Olga Zuba uzyskała I miejsce w etapie szkolnym i reprezentowała szkołę na zewnątrz.

 

VII KONKURS PLASTYCZNY o Ojcu Świętym Janie Pawle II

Uczeń Jakub Wojas zajął III miejsce.

 

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS „Wszyscy mamy dobrą pamięć”

W etapie szkolnym z klas II-III najlepsi okazali się Olga Zuba – I miejsce, Nadia Filejska – II miejsce, Dominik Marciniak – III miejsce;

z klas IV-VI: Krzysztof Jabłoński – I miejsce, Marta Półtorak– II miejsce, Jędrzej Graczykowski - III miejsce.

Wszyscy wymienieni uczniowie reprezentowali szkołę w etapie finałowym.

 

MIĘDZYSZKOLNY DRUŻYNOWY KONKURS „Omnibus” 2011

Do etapu międzyszkolnego zakwalifikowali się: Klaudia Wysocka, Filip Steciuk, Krzysztof Jabłoński. Uczniowie zajęli 7 miejsce.

 

KONKURS na album o Janie Pawle II

W konkursie wyróżnienia otrzymali: Józio Kowner, Basia Kaczor, Julia Kiełczewska, Łukasz Fiuk, Marta Półtora, Paulina Wardencka.

 

IX KONKURS PRZYRODNICZY

 Nasi uczniowie: Jędrzej Graczykowski i Krzysztof Jabłoński zakwalifikowali się do etapu dzielnicowego.

 

OGÓLNOPOLSKA DIAGNOZA UMIEJĘTNOŚCI CZYTANIA ZE ZROZUMIENIEM „Rozumiem to, co czytam” (język polski, język angielski)

Nasza szkoła znalazła się na liście szkół wyróżnionych.

 

KONKURS POLONISTYCZNY „Słowa to za mało, trzeba dodać obraz, żeby była całość”

W konkursie uczestniczyli Jan Werner, Marta Półtorak, Krzysztof Jabłoński.

 

KONKURS LITERACKI „List do Fryderyka Chopina”

W konkursie uczestniczyli Krzysztof Jabłoński i Aleksander Sanayi.

 

Nasi uczniowie brali także udział w:

OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE JĘZYKA ANGIELSKIEGO MIX 2011

oraz 

XXV MISTRZOSTWACH FRANCJI w Grach Matematycznych i Logicznych.

Odsłony: 1803