Konkursy 2016/2017

 

KONKURSY W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

 

 

Ogólnopolska Olimpiada „Olimpusek”

Laureaci:

Barbara Bót kl. I

Lena Szymczak kl. I

Maciej Jęczkowski kl. II

Michał Wawrzko kl. III

Ogólnopolska Olimpiada „Olimpusek” - język angielski

Laureat:

Pola Adamczyk kl. I

Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z Języka Angielskiego „Olimpus”

Laureaci:

Franciszek Kotras kl. IV

Wojciech Pniewski kl. IV

Adam Bogdan kl. IV

Konkurs Językowo - Kulturowy British Centre

Laureaci:

Lena Szymczak kl. I

Lena Filejska kl. V

Wyróżnienia:

Wojciech Pniewski kl. IV

Wojciech Matera kl. VI

Konkurs Ortograficzny „Spelling Bee”

Finalista:

Przemysław Mereć kl. II gim.

Ogólnopolski Konkurs z Języka Polskiego „Rozumiem”

Laureaci:

Franciszek Kotras kl. IV

Piotr Kalinowski kl. V

Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny „Z ortografią na co dzień”

Finalista:

Lena Filejska kl. V

Laureat:

Lena Filejska kl. V

Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny „ Z poprawną polszczyzną na co dzień”

Finalista:

Lena Filejska kl. V

Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny „Dyktando (nie tylko) dla Mistrzów”

Wyróżnienie:

Lena Filejska kl. V

Ogólnopolski Konkurs „Z kaligrafią na co dzień”

Wyróżnienie:

Weronika Sobczyńska kl. III gim.

Ogólnopolski Konkurs „Savoir - vivre na co dzień”

Wyróżnienie:

Agnieszka Banaszczyk kl. III gim.

Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny”

Wyróżnienie:

Lena Filejska kl. V

Konkurs historyczno - plastyczny „Rycerze i ich czasy”

Wyróżnienie:

Paweł Kalinowski kl. V

Piotr Kalinowski kl. V

Wewnątrzszkolny konkurs historyczny „Józef Piłsudski i jego biografia”

Wyróżnienie:

Weronika Sobczyńska kl. III gim.

Konkurs historyczny „Stan wojenny w Polsce”

I miejsce - Agata Baranowska kl. VI

Wewnątrzszkolny konkurs historyczny na multimedialną interpretację Konstytucji 3 Maja

I miejsce - Weronika Sobczyńska kl. III gim.

II miejsce - Agnieszka Banaszczyk kl III gim.

III miejsce - Zofia Kamerys kl. III gim.

Wewnątrzszkolny konkurs historyczny „Polska walcząca o niepodległość – 11 listopada”

I miejsce - Agata Bogusz kl. I gim.

Międzyszkolny konkurs „Pomnik Historii - Zabytek Dobrze Utrzymany”

Nagrody specjalne:

Michał Wawrzko kl. III

Paweł Kalinowski kl. V

Piotr Kalinowski kl. V

Międzyszkolny konkurs na prezentację multimedialną „Nowe dziedzictwo, czyli swoje chwalimy - Polak którego podziwiam”

Wyróżnienie:

Paweł Kalinowski kl. V

Międzyszkolny Konkurs Historyczny „Medalion Konstytucji 3 Maja”

Udział w etapie wojewódzkim:

Adrian Iżykowski kl. IV

Bartosz Wiercioch kl. IV

Mateusz Wiercioch kl. IV

Ogólnołódzki Konkurs „To jest ważne” zorganizowany przez UMŁ, PŁ, Regionalną Dyrekcję Lasów Państwowych

Laureat:

Amelia Duszyńska

Finaliści:

Maja Kiełczewska

Franciszek Kamiński

Mistrzostwa Szkół Podstawowych w tenisie stołowym

IV miejsce:

Adrian Iżykowski kl. IV

Wojciech Hesse kl. IV

Maciej Wasiak kl. V

IX Mistrzostwa Polski w Szermierce Historycznej Bronią Go-Now w kategorii szabli

III miejsce:

Zuzanna Janikowska kl. II

IX Mistrzostwa Polski w Szermierce Historycznej Bronią Go-Now w kategorii miecza długiego

III miejsce:

Zuzanna Janikowska kl. II

 

 

 

Odsłony: 205