Konkursy 2015/2016

KONKURSY W ROKU SZKOLNYM 2015/2016

 

 

Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny "Z poprawną polszczyzną na co dzień"

Finaliści:

Michał Wawrzko kl. II

Lena Filejska kl. IV

Wyróżnienie:

Amelia Duszyńska I gim.

Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny "Z ortografią na co dzień"

Finalistka:

Lena Filejska kl. IV

Wyróżnienie:

Igor Zuba kl. IV

Ogólnopolski Konkurs Ortograficzny "Dyktando (nie tylko) dla mistrzów”

Wyróżnienie:

Nadia Filejska kl. I gim.

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny "MAT"

Laureaci:

Wojciech Hesse kl. III

Adam Bogdan kl.III

Bartłomiej Wiercioch kl. III

Ogólnopolski Konkurs "Alfik Matematyczny"

Laureaci:

Igor Zuba kl .IV

Weronika Sobczyńska kl. II gim.

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur"

Wyróżnienia:

Lena Filejska kl. IV

Igor Zuba kl. IV

Nadia Filejska kl. I gim.

Ogólnopolski Konkurs klas I-III "ZUCH"

Laureat:

Ewa Karbowska kl. I

Międzyszkolny konkurs dla szkół gimnazjalnych województwa łódzkiego "Gastronomia francuska"

Wyróżnienie:

Weronika Sobczyńska kl. II gim

Ogólnopolski konkurs dla uczniów szkół podstawowych "Obchody 1050 rocznicy chrztu Polski"

II miejsce:

Piotr Kalinowski kl. IV

Paweł Kalinowski kl. IV

Ogólnołódzki konkurs dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalistów "Jak być szczęśliwym w rodzinie"

Wyróżnienie:

Piotr Kalinowski kl. IV

Ogólnołódzki konkurs "Sprawa dla bohatera"

Finaliści:

Mikołaj Durko kl.III

Adam Bogdan kl. III

Ogólnopolski Konkurs " Savoir - vivre na co dzień"

Wyróżnienie:

Paweł Kalinowski kl. IV

Łódzki Międzyszkolny Konkurs "Projekt opakowania do mleka"

Wyróżnienie:

Maja Niemirowicz kl. IV

Ogólnopolska olimpiada przedmiotowa "Olimpus" z języka angielskiego

Laureaci:

Piotr Kalinowski kl. IV

Jakub Kacperski kl. V

Agnieszka Banaszczyk kl.II gim.

Ogólnopolski konkurs "ZUCH" język angielski

Laureaci:

Michał Wawrzko kl. II

Wojciech Hesse kl. III

Wojciech Pniewski kl.III

Ogólnopolski konkurs "English High Flier"

Dyplom uznania:

Agata Baranowska kl. V

Ogólnopolski konkurs „MEDITEST”

Wyróżnienia:

Bartłomiej Wiercioch kl. III

Maja Niemirowicz kl. IV

VIII Mistrzostwa Polski w Szermierce Historycznej bronią
Go-Now

III miejsce w kategorii szabli do lat 8:
Juliusz Woszczyk kl. I

VIII Mistrzostwa Polski w Szermierce Historycznej bronią
Go-Now

Wicemistrzostwo Polski w kategorii szabli do lat 10:

Michał Wawrzko kl. II

 

Odsłony: 501