Konkursy 2007-2008

Konkursy 2007/2008

• Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny  „EKO-PLANETA”

• ALFIK MATEMATYCZNY

• Międzynarodowy Konkurs „KANGUR MATEMATYCZNY”

• English High Flier

• Ogólnopolski konkurs „Z poprawną polszczyzną na co dzień”

• Konkurs Humanistyczny „GENIUSZ”

• Ogólnopolski Konkyrs Humanistyczny „SEZAM”

• Konkurs Plastyczny „OGRODY”

• II Festiwal Twórczości Dzieci i Młodzieży inspirowany twórczością Tadeusza Makowskiego

• Ogólnopolski Konkurs Literacko-Plastyczny „Jak być szczęśliwym w rodzinie”

• Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Barwy jesieni”

• Konkurs Kolęd i Pastorałek

 

 

Uczestnicy i laureaci:

 

 

Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny  „EKO-PLANETA”

 

Joanna Wielgosz kl. V – wyróżnienie za bardzo dobry wynik

 

 

ALFIK MATEMATYCZNY

 

Wojciech Augustyński kl. II – Laureat (2m w województwie, 10m w kraju)

Łukasz Hadrysiak kl. VI – III Lokata (41 m w województwie, 686 m w kraju)

 

 

Międzynarodowy Konkurs „KANGUR MATEMATYCZNY”

 

Michał Stefaniak kl. III – wyróżnienie

Sasza Stanczew kl.  V – wyróżnienie

Wojciech Augustyński kl. II – bardzo dobry wynik

 

English High Flier

 

Bardzo dobre wyniki uzyskali:

Sasza Stanczew

Zuzanna Jakubowska

Hubert Kowner

 

Ogólnopolski konkurs „Z poprawną polszczyzną na co dzień”

 

Wyróżnienia otrzymani:

Michał Stefaniak kl. III

Jan Werner kl. I

Justyna Aleksiejuk kl. IV

Błażej Caban kl. V

 

Konkurs Humanistyczny „GENIUSZ”

 

Adam Stefaniak kl. III – wyróżnienie (7 m w kraju)

Jędrzej Graczykowski kl. III – wyróżnienie (9 m w kraju)

 

Ogólnopolski Konkyrs Humanistyczny „SEZAM”

 

Krzysztof Jabłoński kl. III – wyróżnienie (7 m w kraju)

Jędrzej Graczykowski kl. III – wyróżnienie (13 m w kraju)

 

Konkurs Plastyczny „OGRODY”

 

Michał Stefaniak – I miejsce

 

II Festiwal Twórczości Dzieci i Młodzieży inspirowany twórczością Tadeusza Makowskiego

 

Martyna Potrzebowska kl. VI – wyróżnienie

Łukasz Hadrysiak kl. VI – wyróżnienie

 

Ogólnopolski Konkurs Literacko-Plastyczny „Jak być szczęśliwym w rodzinie”

 

Adam Stefaniak kl. III – I miejsce

Filip Steciuk kl. III – II miejsce

 

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Barwy jesieni”

 

Szymon Kaźmierczak kl. III – III miejsce

 

Konkurs Kolęd i Pastorałek

 

Wyróżnienia otrzymali:

Paweł Stefaniak kl. III

Michał Stefaniak kl. III

Michalina Leszczyńska kl. III

Odsłony: 1784