Opublikowano: poniedziałek, 24, luty 2020

20 lutego odbył się w naszej szkole bal karnawałowy. Dzieci zachwyciły wszystkich pięknymi i pomysłowymi strojami. Nie zabrakło księżniczek, wróżek, kolorowych ptaków, postaci z bajek i filmów, a nawet gwiazd muzyki, myśliwego i inżyniera. Samorząd Uczniowski przygotował dla swoich koleżanek i kolegów tańce, gry i zabawy, a także konkursy z nagrodami.

Dzień Bezpiecznego Internetu

Opublikowano: poniedziałek, 17, luty 2020

11 lutego obchodziliśmy Dzień Bezpiecznego Internetu (DBI). To szczególne święto jest inicjatywą Komisji Europejskiej od 2004 roku. Hasło przewodnie DBI 2020 to: „Dzień Bezpiecznego Internetu: Działajmy razem!”.

W naszej szkole odbyło się przedstawienie przygotowane przez uczniów klasy VIII. Młodzież w zabawny i pouczający sposób zaprezentowała zagrożenia płynące z niewłaściwego użytkowania Internetu i komputera oraz sposoby przeciwdziałania niebezpieczeństwom. U nas ten dzień przebiegał również pod hasłem „Odkrywamy świat robotów mobilnych”. W związku z tym uczniowie przygotowali pokaz robotów i ich niezwykłych umiejętności.

Spotkanie wigilijne

Opublikowano: piątek, 20, grudzień 2019

16 grudnia złożyliśmy sobie świąteczne życzenia. Podczas spotkania wigilijnego w Bałuckim Ośrodku Kultury „Lutnia” dzieci zaprezentowały przedstawienie o poszukiwaniu Gwiazdki. Wspólnie zaśpiewaliśmy kolędę „Cicha noc”. W czasie poczęstunku mogliśmy porozmawiać i wymienić świąteczne serdeczności.
Życzymy wszystkim wspaniałych Świąt Bożego Narodzenia.