Opublikowano: wtorek, 13, luty 2024

13.02.2024r. odbył się w naszej szkole tradycyjny bal kostiumowy z grami, zabawami i tańcami. Jak co roku, nie zabrakło oryginalnych kreacji, które zostały wyróżnione w konkursie na najlepsze stroje.

Opublikowano: czwartek, 01, luty 2024

24 stycznia 2024r. nasi uczniowie zaprezentowali specjalny występ z okazji Dnia Babci i Dziadka. Pięknymi piosenkami i wierszami dzieci podziękowały Babciom i Dziadkom za ich obecność, opiekę i wielkie serca. Nie zabrakło sentymentalnych melodii, tekstów przywołujących najpiękniejsze wspomnienia, a nawet tańców do znanych przebojów. Uroczystość zakończyła się słodkim poczęstunkiem. Wspominkom i wzruszeniom nie było końca.

Spotkanie świąteczne

Opublikowano: czwartek, 04, styczeń 2024

20.12.2023 roku w Bałuckim Ośrodku Kultury "Lutnia" odbyło się świąteczne spotkanie społeczności szkolnej. Wszyscy poczuliśmy magię nadchodzącego Bożego Narodzenia dzięki wyjątkowemu spektaklowi. Nasi uczniowie zaprezentowali oryginalną interpretację "Opowieści wigilijnej", przeplataną najpiękniejszymi kolędami i piosenkami świątecznymi. Po przedstawieniu złożyliśmy sobie życzenia i spędziliśmy czas na rozmowach przy smacznym poczęstunku.