Dzień Zdrowego Odżywiania

Opublikowano: środa, 27, listopad 2019

25 listopada 2019 roku był w naszej szkole Dniem Zdrowego Odżywiania. Uczniowie samodzielnie przygotowali zdrowe przekąski - kanapki, sałatki i surówki, owocowe szaszłyki, koktajle, a nawet zdrowe słodycze. Najprzyjemniejszą częścią świętowania była wspólna degustacja przygotowanych smakołyków.

Opublikowano: poniedziałek, 18, listopad 2019

Społeczność szkolna uczciła Narodowe Święto Niepodległości wspólnym odśpiewaniem hymnu. Następnie podczas uroczystego apelu uczniowie zaprezentowali wiersze i pieśni patriotyczne oraz opowiedzieli o trudnej drodze naszego kraju do wolności.

Ślubowanie klas pierwszych

Opublikowano: poniedziałek, 21, październik 2019

14 października nasi pierwszoklasiści stali się pełnoprawnymi uczniami. Złożyli ślubowanie, otrzymali swój pierwszy ważny dokument – szkolną legitymację i zostali uroczyście pasowani przez Panią Dyrektor. Dzieci przygotowały także przedstawienie ukazujące radości i wyzwania szkolnego życia. W uroczystości uczestniczyli również ich starsi koledzy, którzy wręczyli im drobne upominki – koszulki i maskotki.