Opublikowano: wtorek, 30, czerwiec 2020

26 czerwca uroczyście zakończyliśmy zajęcia w roku szkolnym 2019/2020. Tym razem rozpoczęliśmy wakacje nietypowo - w węższym gronie i w maseczkach na twarzach. Dla wielu uczniów była to pierwsza od kilku tygodni okazja, by zobaczyć się z koleżankami i kolegami oraz wychowawcami. Szczególnie wzruszające było pożegnanie tegorocznych absolwentów, którzy opuszczają naszą szkołę z bardzo dobrymi wynikami na świadectwach i wieloma dyplomami poświadczającymi ich osiągnięcia. Życzymy wszystkim wspaniałego wypoczynku offline. Z utęsknieniem czekamy na spotkanie w szkolnych murach po wakacjach.

Projekt "Przesłanie do świata"

Opublikowano: sobota, 23, maj 2020

Uczniowie klasy III pokazali, że nawet w najtrudniejszych czasach można być kreatywnym i przedsiębiorczym. Razem z wychowawcą przygotowali projekt "Przesłanie do świata". Z ich niezwykłych prac artystycznych powstał krótki film, w którym wykorzystano utwór zespołu Hey pt. "Moja i Twoja nadzieja". Na wykorzystanie tej piosenki w filmie zgodę wyraziła pani Katarzyna Nosowska. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia prezentacji.

Projekt "Przesłanie do świata" - video

SuperKoderzy

Opublikowano: poniedziałek, 02, marzec 2020

Od października uczniowie klasy VII realizują interdyscyplinarny program #SuperKoderzy: Pogromcy języków, w ramach którego tworzą interaktywne widowisko osnute na kanwie klasycznej opowieści „Czarnoksiężnik z Krainy Oz". W przedstawieniu, które będzie zaprezentowane w języku angielskim, weźmie udział robot. Zapraszamy do obejrzenia relacji z dotychczasowych działań #SuperKoderów na stronie https://szkoly.superkoderzy.pl/lodz-1-2019/?fbclid=IwAR16YtIWvNzV0IeXgl7llby_IVuVycefrrJr_3cSqpIW5aCN4AytlvrJMpk