Opublikowano: poniedziałek, 18, grudzień 2017
Aby tradycji stało się zadość, w mikołajki odwiedził nas… Święty Mikołaj. Wszyscy oczekiwaliśmy go niecierpliwie od samego rana, zastanawiając się, jaki upominek przyniesie każdemu z nas. Mikołaj, prezenty, choinki i dekoracje sprawiły, że w szkole zapanowała już świąteczna atmosfera.

Opublikowano: poniedziałek, 18, grudzień 2017

Jak co roku, 30 listopada odbyły się w naszej szkole andrzejki. Dzięki Samorządowi Uczniowskiemu, który wraz z paniami Opiekunkami, Małgosią Kołowacką i Emilką Maruszewską, przygotował rozmaite wróżby i zabawy, wszyscy mogli się dowiedzieć, co czeka ich w przyszłości. Do każdego stanowiska ustawiały się długie kolejki, a przepowiednie wywoływały dużo emocji.

Bardzo dziękujemy naszemu Samorządowi Uczniowskiemu za organizacjęj udanej zabawy.

Wycieczka do kina

Opublikowano: poniedziałek, 20, listopad 2017

W piątek 10 listopada  wybraliśmy się do kina Cinema City na film Thor: Ragnarok. Film obejrzeliśmy w wersji 4D. Mieliśmy wiatr we włosach, deszcz na twarzy, czuliśmy zapachy otaczające bohaterów, a gdy Thor walczył, odczuwaliśmy to na własnych plecach! Polecamy wszystkim taką formę oglądania filmu wszystkimi zmysłami! Po seansie poszliśmy wspólnie na obiad.

Klasa V