Ślubowanie klasy pierwszej

Opublikowano: niedziela, 24, styczeń 2021

14 października 2020 roku odbyło się ślubowanie klasy I. Dzieci zaprezentowały krótkie przedstawienie pod tytułem „Kolejny krok…”. Najważniejszym momentem uroczystości było złożenie przez pierwszoklasistów uroczystego ślubowania oraz pasowanie na uczniów. W ten sposób dzieci zostały oficjalnie włączone do grona uczniów naszej szkoły. Otrzymały także swój pierwszy dokument - legitymację szkolną oraz maskotki, które będą miłą pamiątką tego szczególnego dnia.

Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

Opublikowano: poniedziałek, 07, wrzesień 2020

Z radością powitaliśmy nowy rok szkolny. Po wielu tygodniach uczniowie znów zasiedli w ławkach, a klasy wypełnił gwar rozmów i śmiechów. Wychowawcy zapoznali uczniów i ich rodziców z nowymi zasadami bezpieczeństwa. Życzymy wszystkim zapału do pracy, wytrwałości i wspaniałych doświadczeń każdego dnia!