Konkursy 2006 - 2007

Konkursy 2006/2007

•Ogólnopolski  Konkurs ,,Eko - Planeta" 2007 •Międzyszkolny Konkurs Ekologiczny prezentacja multimedialna o treści ekologicznej •II Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny  "Z poprawną polszczyzną na co dzień" •VI Ogólnopolski Konkurs Poetycki •Ogólnopolski Konkurs Matematyczny "ECE LIDER" •Kangur Europejski 2007 •Ogólnopolski Konkurs Anglistyczny ECE LIDER •Ogólnopolski Konkurs ENGLISH ACE •Ogólnopolski Konkurs Historyczny ,,Krąg" •Wojewódzki konkurs plastyczny  - ,,Wędrówki po Polsce - pejzaż historyczny" •Wojewódzki konkurs plastyczny - ,,Kiedy dzwonię po straż pożarną" •Ogólnopolski konkurs plastyczny ,,Moja rodzina" •I Międzyszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek •XIV Miedzyszkolny Konkurs Plastyczny, pod hasłem "Malujemy jak Matejko" •Ogólnopolski konkurs języka polskiego "Słowo daję" •Konkurs plastyczny dla sześciolatków pt. "Ziemia szczęśliwa planeta"

 

Uczestnicy i laureaci - kliknij "czytaj wiecej"...

 

 

 

Ogólnopolski  Konkurs ,,Eko - Planeta" 2007

 

 

 

Anna Puła - uczennica kl. VI - dyplom za zajęcie I miejsca w szkole

 

 

 

 

Wyróżnienia za uzyskanie dobrych wyników otrzymali:

Mariusz Serwach kl. V Karolina Zach kl. VI

 

 

 

 

Dyplom za uczestnictwo w konkursie otrzymali:

Anna Kulak kl. VI

Zuzanna Berkan kl. VI

Łukasz Hadrysiak kl. V

Martyna Potrzebowska kl. V

Łukasz Marliński kl. V

   

 

 

Międzyszkolny Konkurs Ekologiczny prezentacja multimedialna o treści ekologicznej

 

 

Anna Puła - uczennica kl. VI - II miejsce    

II Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny 

"Z poprawną polszczyzną na co dzień".

 

 

 

 

 

Na wyróżnienie zasługują też Hubert Kowner i Sasza Stanczew (kl. IV), którzy po dwóch etapach (bez finałowego) zajęli w swojej kategorii wiekowej 14 i 19 miejsce w kraju.

Błażej Caban uczeń kl. IV, który zakwalifikował się do finału, zajął 9 miejsce w kraju w swojej kategorii wiekowej.

--------------------------------------------------------------------------------

 

   VI Ogólnopolski Konkurs Poetycki.

Wiersz Karoliny Zach zatytułowany "Mój nauczyciel"

został zakwalifikowany do druku w tomiku poezji dziecięcej.

--------------------------------------------------------------------------------

            Ogólnopolski Konkurs Matematyczny "ECE LIDER"

Bardzo dobre wyniki uzyskali: Anna Puła kl. VI Sasza Stanczew kl. IV

wyróżnienia: Hubert Kowner kl. IV Łukasz Hadrysiak kl. V

--------------------------------------------------------------------------------

 

   Kangur Europejski 2007

Wyróżnienia otrzymali:

Anna Puła kl. VI Sasza Stanczew kl. IV Łukasz Hadrysiak kl. V

 

 

Bardzo dobry wynik w kategorii "Kangurek" uzyskał Adam Stefaniak kl. II

--------------------------------------------------------------------------------

     Ogólnopolski Konkurs Anglistyczny ECE LIDER

Uczniowie nasi uzyskali bardzo dobre wyniki w kraju i zajęli następujące miejsca w poszczególnych kategoriach wiekowych: Hubert Kowner kl. IV   - II miejsce Szymon Nowacki kl. III   - II miejsce Justyna Aleksiejuk kl. III  - III miejsce Paulina Jaśniewicz kl. III  - III miejsce

--------------------------------------------------------------------------------

Ogólnopolski Konkurs ENGLISH ACE

Uczniowie nasi zajęli następujące miejsca w województwie: Zuzannna Jakubowska kl. IV  - 8 miejsce Sasza Stanczew kl. IV   - 9 miejsce Hubert Kowner kl. IV   - 23 miejsce Klaudia Stasińska kl. IV  - 31 miejsce Karolina Tomczak kl. VI  - 36 miejsce Zuzanna Berkan kl. VI   - 36 miejsce Anna Kulak kl. VI   - 44 miejsce

--------------------------------------------------------------------------------

Społeczna Szkoła Podstawowa nr 4 ŁSSO była organizatorem konkursu plastycznego dla sześciolatków

pt. "Ziemia szczęśliwa planeta".

 

 

 

Przy ocenie prac Komisja Konkursowa wzięła pod uwagę różnorodność użytych środków wyrazu i prostotę dziecięcego spojrzenia na świat.

 

 1. W kategorii użycia różnorodnych środków wyrazu I miejsca ex aequo zajęły dzieci:

 

Mariusz Paruszewski z PP Nr 143 Julia Wyrzykowska z PP Lingwistycznego

 Wyróżnienia: Maja Turek z PP Nr 143 Marta Gajda z PP Lingwistycznego

 

 

 2. W kategorii prostoty dziecięcego spojrzenia na świat I miejsce zajął: Maciej Makarewicz z PP nr 97

 

 

Wyróżnienia: Mateusz Kotyło z PP nr 97 Wiktoria Gogacz z PP nr 97 Paulina Lewandowska z PP nr 97

--------------------------------------------------------------------------------

Ogólnopolski Konkurs Historyczny ,,Krąg".

 

 

Anna Puła - uczennica kl. VI - dyplom za zajęcie I miejsca w szkole

Mateusz Rybiński - uczeń I klasy gimnazjum - dyplom za zajęcie I miejsca w szkole

 

 

Wyróżnienia za uzyskanie dobrych wyników otrzymali:

Łukasz Hadrysiak kl. V Zuzanna Berkan kl. VI Monika Zaborowska kl. I gimnazjum

--------------------------------------------------------------------------------

Wojewódzki konkurs plastyczny  - ,,Wędrówki po Polsce - pejzaż historyczny".

 

Martyna Potrzebowska kl. V- wyróżnienie  

--------------------------------------------------------------------------------

Wojewódzki konkurs plastyczny - ,,Kiedy dzwonię po straż pożarną".

 

 

Michał Stefaniak - uczeń kl. II - I miejsce

Filip Steciuk - uczeń kl. II - I miejsce

Paweł Stefaniak - uczeń kl. II - wyróżnienie

Krzysztof Jabłoński - uczeń kl. II - wyróżnienie

--------------------------------------------------------------------------------

Ogólnopolski konkurs plastyczny ,,Moja rodzina".

 

 Wyróżnienie otrzymał Paweł Stefaniak - uczeń kl. II

 

 Do etapu ogólnopolskiego zakwalifikowali się uczniowie kl. II:

Michał Stefaniak Szymon Kazimierczak Paulina Pokorska Joanna Szymkowska Michalina Leszczyńska

--------------------------------------------------------------------------------

I Międzyszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek

organizowany przez Szkołę Muzyczną I st. Towarzystwa Oświatowego "Edukacja"

 

Wyróżnienia zdobyli: Michalina Leszczyńska kl. II Michał Stefanik kl. II Anna Puła kl. VI Sasza Stanczew kl. IV

--------------------------------------------------------------------------------

XIV Miedzyszkolny Konkurs Plastyczny, pod hasłem "Malujemy jak Matejko",

na temat "Wędrówki po Polsce - pejzaż historyczny".

Dyplom z wyróżnieniem otrzymała uczennica klasy V: Martyna Potrzebowska

--------------------------------------------------------------------------------

Ogólnopolski konkurs języka polskiego "Słowo daję" 2006/2007,

W I etapie szkolnym udział brały uczennice kl. VI:     Anna Kulak    Zuzanna Berkan    Anna Puła    Karolina Zach

Do II etapu rejonowego zakwalifikowały się:   Anna Puła   Karolina Zach  

Odsłony: 2267