Konkursy 2012/2013

 

Konkursy w roku szkolnym 2012/2013

 

 

Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny”

Laureatka:

Nadia Filejska, kl. IV

 

Wyróżnienia:

Maja Kiełczewska, kl. IV

Jakub Wawszczyk, kl. III

Ewa Kupis, kl. II

 

Ogólnopolski Konkurs "Alfik Humanistyczny"

I miejsce w województwie:

Amelia Duszyńska, kl. IV

 

Wyróżnienia:

Juliusz Mielczarek, kl. V

Weronika Dawydowa, kl. III

Bogusia Ruszczyk, kl. III

 

Bardzo dobry wynik:

Michalina Leszczyńska, kl. II gim.

Marta Półtorak, kl. I gim.

Adam Stefaniak

Ewa Kupis, kl. II

Agata Baranowska, kl. II

Ada Kaniecka

 

Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z Języka Angielskiego „Olimpus”

Laureaci:

Adam Wardziński, kl. III gim.

Marta Półtorak, kl. I gim.

 

Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z Matematyki „Olimpus” (sesja jesienna)

 

Wysokie miejsca w kraju uzyskali:

Marta Półtorak, kl. I gim.

Nadia Filejska, kl. IV

Olga Zuba, kl. IV

 

Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z Matematyki „Olimpus” (sesja zimowa)

Laureaci:

Nadia Filejska, kl. IV - 3 miejsce w kraju

Dawid Borkowski, kl. IV - 9 miejsce w kraju

 

Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z Przyrody „Olimpus”

Laureaci:

Jan Michalak, kl. V

Juliusz Mielczarek, kl. V

Amelia Duszyńska, kl. IV

 

Ogólnopolski Konkurs języka angielskiego "English High Flier" 

Dyplom uznania:

Klaudia Wysocka

 

Ogólnopolski Konkurs języka angielskiego "English Ace"

Laureat:

Jan Odyniec, kl. V

 

Wyróżnienia:

Adam Wardziński, kl. III gim.

Marta Półtorak, kl. I gim.

Karolina Woźniak, kl. VI

Maja Kiełczewska, kl. IV

 

 

Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny
"Z ortografią na co dzień"

Laureatka:

Nadia Filejska, kl. IV

 

Finaliści:

Wojciech Augustyński, kl. I gim.

Agata Baranowska, kl. II

 

Wyróżnienie:

Amelia Duszyńska, kl. IV

 

Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny  
"Z poprawną polszczyzną na co dzień”

Finaliści:

Juliusz Mielczarek, kl. V

Nadia Filejska, kl. IV

Agata Baranowska, kl. II

 

Wyróżnienia:

Wojciech Augustyński kl. I gim.

Laura Jędryka, kl. IV

Weronika Dawydowa, kl. III

Jakub Wawszczyk, kl. III

Agnieszka Kozińska, kl. II

Ogólnopolska Olimpiada „Olimpusek”
(sprawdzian zintegrowany)

Dyplom uznania:

Weronika Dawydowa, kl. III

Hanna Długoborska, kl. III

Andrzej Jóźwiak, kl. III

Jerzy Król, kl. III

Bogumiła Ruszczyk, kl. III

Jakub Wawszczyk, kl. III

Agata Baranowska, kl. II

Kamil Batorowicz, kl. II

Bolesław Jodłowski, kl. II

Kuba Kacperski, kl. II

Agnieszka Kozińska, kl. II

Ewa Kupis, kl. II

Jagoda Mielczarek, kl. II

Tomasz Staszewski, kl. II

Kinga Dudkiewicz, kl. I

Lena Filejska, kl. I

Piotr Kalinowski, kl. I

Maja Niemirowicz, kl. I

Igor Zuba, kl. I

 

Ogólnopolska Olimpiada z Języka Angielskiego „Olimpusek”

Dyplom uznania:

Weronika Dawydowa, kl. III

Hanna Długoborska, kl. III

Andrzej Jóźwiak, kl. III

Jakub Wawszczyk, kl. III

Agata Baranowska, kl. II

Kamil Batorowicz, kl. II

Bolesław Jodłowski, kl. II

Kuba Kacperski, kl. II

Ewa Kupis, kl. II

Lena Filejska, kl. I

Piotr Kalinowski, kl. I

Maja Niemirowicz, kl. I

 

Ogólnopolski Konkurs „Zuch” (test zintegrowany)

Laureaci:

Ewa Kupis, kl. II

Kinga Dudkiewicz, kl. I

Igor Zuba, kl. I

 

Ogólnopolski Konkurs „Zuch” z języka angielskiego

Laureaci:

Piotr Kalinowski, kl. I

Igor Zuba, kl. I

 

Szkolny Konkurs Wiedzy o Powstaniu Styczniowym

 

I miejsce:

Benedykt Jaros, kl. IV

 

II miejsce:

Antoni Król, kl. VI

 

III miejsce:

Karolina Woźniak, kl. VI

 

Ogólnołódzki Konkurs "Jak być szczęśliwym w rodzinie?" – piosenka

 

I miejsce:

Weronika Dawydowa, kl. III

 

Wyróżnienia:

Ewa Kupis, kl. II

Agnieszka Kozińska, kl. II

Agata Baranowska, kl. II

Jagoda Mielczarek, kl. II

 

Ogólnołódzki Konkurs "Jak być szczęśliwym w rodzinie?" – praca plastyczna

 

Laureaci:

I miejsce:

Karolina Wójcik, kl. I

 

II miejsce:

Tomasz Majsterek, kl. V

Maja Niemirowicz, kl. I

 

Wyróżnienia:

Michał Mosiński, kl. V

Lena Filejska, kl. I

Dawid Lewandowski, kl. I

 

Szkolny konkurs plastyczny „Janusz Korczak – przyjaciel dzieci”

 

I miejsce:

Julia Gałaman, kl. V

Piotr Berkan, kl. IV

 

II miejsce:

Przemysław Mereć, kl. IV

Weronika Dawydowa, kl. III

 

III miejsce:

Maria Dzieniakowska, kl. V

Bogusia Ruszczyk, kl. III

 

III Szkolny Turniej Tenisa Stołowego (jesienny)

Turniej był rozgrywany w trzech kategoriach wiekowych.

 

I miejsca:

Adam Stefaniak, gim.

Wojtek Król, kl. V

Weronika Dawydowa, kl. III

 

II miejsca:

Wojtek Augustyński, kl. I gim.

Jan Michalak, kl. V

Przemek Mereć, kl. IV

 

III miejsca:

Maciek Gabinowski, gim.

Antek Król, kl. III

Kamil Batorowicz, kl. II

 

IV Szkolny Turniej Tenisa Stołowego (wiosenny)

Turniej był rozgrywany w dwóch kategoriach wiekowych.

 

 

I miejsca:

Jan Michalak, kl. V

Przemek Mereć, kl. IV

 

II miejsca:

Wojtek Król, kl. V

Kamil Batorowicz, kl. II

 

III miejsca:

Michał Mosiński, kl. V

Weronika Dawydowa, kl. III

 

 

Ponadto:

 

Meditest – konkurs wiedzy o zdrowiu (Organizator: Ogólnopolskie Centrum Edukacji) – uczniowie II etapu edukacyjnego i gimnazjum

 

Konkurs mitologiczno-historyczny - uczniowie gimnazjum

 

 

 

 

 

 

Odsłony: 2562