Spotkanie z pracownikami schroniska dla zwierząt

W naszej szkole odbyły się wyjątkowe zajęcia z udziałem pracowników schroniska oraz ich czworonożnych podopiecznych. Uczniowie mieli okazję dowiedzieć się wielu ważnych rzeczy na temat odpowiedzialnej opieki nad zwierzętami.

Podczas spotkania rozmawialiśmy o: adopcji zwierząt – dlaczego warto dać dom pupilom ze schroniska, codziennej pielęgnacji – jak dbać o zdrowie i dobre samopoczucie naszych pupili, odpowiedzialności – co to znaczy być świadomym opiekunem.

Nie zabrakło również bezpośredniego kontaktu z pieskami, który sprawił uczniom ogromną radość i wzbudził wiele pozytywnych emocji.

 

Odsłony: 69