Konkursy 2023/2024

 

KONKURSY W ROKU SZKOLNYM 2023/2024

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Matematyki

Laureatka:

Alicja Dems kl. VIII

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Fizyki

Laureatka:

Alicja Dems kl. VIII

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego

Laureatka:

Barbara Bót kl. VIII

Wojewódzki Konkurs z Języka Hiszpańskiego

Finalistka:

Helena Szychowska kl. VIII

Wojewódzki Konkurs z Języka Angielskiego

Finalistka:

Lena Szymczak kl. VIII

Tematyczny Konkurs Fascynująca Fizyka dla uczniów szkół podstawowych województwa łódzkiego

Laureatka:

Alicja Dems kl. VIII

Ogólnopolski Konkurs Internetowy z fizyki, matematyki, chemii oraz języka angielskiego First Step to Success

Finalistki w kategorii indywidualnej i drużynowej:

Lena Szymczak kl. VIII
Barbara Bót kl. VIII
Alicja Dems kl. VIII

Ogólnopolski Konkurs Matematyczno-Informatyczny InstaLogik

Laureat:

Wojciech Wójcik kl. VI

Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny

Laureat:

Jan Sankowski kl. IV

Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny

Wynik bardzo dobry:

Alicja Dems kl. VIII

Wyróżnienie:

Lidia Kowalczyk kl. II

Certyfikat językowy na poziomie A1 Diplôme d’Études en Langue Française

Oliwia Grygielska kl. VII

Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z Języka Hiszpańskiego Olimpus

Laureatki:

Lena Szymczak kl. VIII
Jadwiga Jędraszek kl. VI
Olga Spychalska kl. VII

Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z Języka Angielskiego Olimpus

Laureaci:

Andrzej Piotrowski kl. IV
Nadia Jarosińska kl. IV
Franciszek Jankowski kl. V
Lena Szymczak kl. VIII
Pola Adamczyk kl. VIII

Konkurs dla Szkół Podstawowych Gastronomia Francji

Finalista:

Iwo Minich kl. VIII

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny Anioł-collage-vintage

Laureat:

Wojciech Browarski kl. III

Ogólnopolski Konkurs Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży Niebo w Kolorze – Spotkanie z Zorzą Polarną

Wyróżnienie:

Wojciech Browarski kl. III

Mistrzostwa Łodzi w tenisie stołowym chłopców Igrzyska Młodzieży Szkolnej

 

II miejsce:

Tymon Grzeliński kl. VII
Jakub Bogdan kl. VIII
Karol Rogaczewski kl. VIII

Mistrzostwa Łodzi w tenisie stołowym dziewcząt Igrzyska Dzieci

III miejsce:

Amelia Kruś kl. V
Helena Zubek kl. VI
Danja Hai Khalil kl. VII

 

Odsłony: 49