Wyjazd językowy do Hiszpanii

Opublikowano: poniedziałek, 27, listopad 2023

W dniach 6-10 listopada 2023 r. nasi uczniowie uczestniczyli w wyjeździe językowym do Malagi. Codziennie doskonalili znajomość języka hiszpańskiego na zajęciach w szkole językowej. Lekcje charakteryzowały się różnorodnością, nie zabrakło nawet zajęć tanecznych i kulinarnych. Czas wolny uczniowie spędzali, zwiedzając Malagę, próbując miejscowych przysmaków i integrując się z hiszpańskimi rodzinami, u których byli zakwaterowani. Najwięcej przyjemności dawał jednak odpoczynek na słonecznej plaży.

 

Halloween

Opublikowano: poniedziałek, 20, listopad 2023

Tradycyjnie ostatniego dnia października nasza szkoła zamienia się w zamek strachów, pełen potworków, czarownic i duchów. Bal halloweenowy uatrakcyjniają konkursy z nagrodami oraz rozmaite gry i zabawy. Ważna jest także klimatyczna dekoracja - dynie, pajęczyny i rozmaite straszydła.

Święto Niepodległości

Opublikowano: poniedziałek, 20, listopad 2023

Nasi uczniowie uczcili 105. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości uroczystym apelem. Razem, jako społeczność szkolna, odśpiewaliśmy hymn, następnie dzieci zaprezentowały wiersze i pieśni patriotyczne oraz przybliżyły historię polskiej drogi do wolności.