Zakończenie roku szkolnego 2023/24

Opublikowano: środa, 10, lipiec 2024

Zakończyliśmy rok szkolny 2023/2024. Uroczyste zakończenie roku szkolnego to zawsze okazja do podsumowań. Ostatnie miesiące były czasem pracy, wysiłku, ale też zabawy i radości. Wielu uczniów ukończyło naukę z sukcesami, z tytułami laureatów i finalistów konkursów, z doskonałymi wynikami na świadectwach. Najważniejsze jest jednak to, ile nowych doświadczeń zdobyliśmy, jak dbaliśmy o relacje oraz jak się rozwijaliśmy w różnych dziedzinach życia.

Życzymy wszystkim wspaniałego i bezpiecznego wypoczynku.

Familiałki

Opublikowano: środa, 10, lipiec 2024

Tegoroczne Familiałki miały magiczny, bajkowy klimat i odbyły się pod hasłem „Witajcie w naszej bajce”. Uczniowie przygotowali tematyczne stoiska, poświęcone niezwykłym opowieściom. Były z nami znane bajkowe postacie, takie jak Kubuś Puchatek i pan Kleks. Nie zabrakło atrakcji artystycznych oraz kulinarnych.

Zielona szkoła klas starszych 21-24 maja

Opublikowano: środa, 03, lipiec 2024

Uczniowie klas IV-VIII uczestniczyli w zielonej szkole szlakiem zamków krzyżackich. Zwiedzili ruiny zamku w Toruniu, imponujący zamek w Malborku oraz krzyżacką siedzibę w Kwidzynie. Nie zabrakło też innych atrakcji, takich jak rejs po Mierzei Wiślanej do rezerwatu dzikich fok oraz spacer po sopockim molo.