Zakończenie roku szkolnego

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017 odbyło się 23 czerwca, tym razem trochę nietypowo, ze względu na panującą na zewnątrz deszczową aurę, w budynku szkolnym. Mimo trudnych warunków lokalowych, uroczystość upłynęła w radosnej atmosferze.Pani Dyrektor serdecznie pogratulowała uczennicom klasy III gimnazjum ukończenia szkoły, a rodzicom podziękowała za wieloletnią współpracę i wręczyła listy gratulacyjne.
Następnie przyszedł czas na gratulacje, nagrody i dyplomy dla wszystkich uczniów, którzy osiągnęli bardzo dobre wyniki w nauce i mogli poszczycić się sukcesami w  konkursach, olimpiadach i turniejach. N
ie mogło także zabraknąć gorących podziękowań dla wszystkich rodziców, którzy na różne sposoby angażowali się w społeczną pracę na rzecz szkoły.