Familiałki - Piknik pod Dębem

6 czerwca 2014 r. na terenie szkoły odbyła się impreza integracyjna – „Piknik pod Dębem”.

W spotkaniu wzięli udział uczniowie, nauczyciele, rodzice, osoby zaprzyjaźnione ze szkołą i zaproszeni goście, m.in. p. Anna Zadęcka - Zięba oraz Ewa Gałat z Fundacji Tworzenia i Promowania Sztuki - ależ Gustawie!, p. Włodzimierz Kierblewski ze Szkoły Fechtunku Scaramouche. Relację z tego wydarzenia wyemitowała Telewizja TOYA. Zgromadzeni goście mogli obejrzeć przedstawienie taneczno – muzyczne pt. „W 2 godziny dookoła świata” i scenki teatralne zatytułowane „Świnki trzy”. W tym dniu dzieci, już kolejny raz, chwaliły się swoimi artystycznymi i sportowymi uzdolnieniami. Wszyscy podziwiali występ szkolnego zespołu fletowego, tańce z różnych stron świata, pokazy aikido i szermierki. Uczestnicy imprezy wykazywali się również umiejętnością celnego strzelania, a ci, którzy woleli poćwiczyć umysł, rozgrywali mistrzowskie partie szachowe pod czujnym okiem naszego instruktora. Zachwyt wzbudziły występy Natalii Kulig, utytułowanej gimnastyczki artystycznej, uczennicy klasy szóstej i jednocześnie reprezentantki kadry narodowej.

Niezapomnianą atmosferę pikniku podkreślały stoły suto zastawione smakołykami przygotowanymi przez naszych nieocenionych rodziców oraz bigos serwowany z kuchni polowej.

Serdecznie dziękujemy dzieciom, nauczycielom, rodzicom i przyjaciołom szkoły, którzy przyczynili się do zorganizowania tej uroczystości.