Ferie w szkole

W tym roku w pierwszym tygodniu ferii zimowych nasi uczniowie z klas I-III mogli wziąć udział w zorganizowanych dla nich w szkole zajęciach dodatkowych. Z tej formy wypoczynku skorzystała spora grupa maluchów i zamiast nudzić się w domach spędziła ten czas z nami.Dzieci uczestniczyły w ogólnorozwojowych zajęciach sportowych, podczas których mogły kształtować cechy motoryczne, takie jak skoczność, zwinność, wytrzymałość, koordynację i gibkość. Dużą frajdę sprawiły im również wszelkiego rodzaju gry i zabawy ruchowe oraz trening szermierki artystycznej. Swoje uzdolnienia mogły rozwijać na warsztatach plastycznych, gdzie m.in. wykonały przepiękne laurki – serduszka, które mogły wręczyć swoim babciom i dziadkom, a także na warsztatach aktorskich, w czasie których przygotowywały się do „Odysei Umysłu”. Niekłamanym zainteresowaniem cieszyło się „Laboratorium małego badacza”, w ramach którego maluchy odkrywały prawa fizyki i poszukiwały ich przejawów w otaczającym nas świecie.Każdego dnia dzieci miały zagwarantowany pyszny obiad oraz opiekę świetlicową. Jesteśmy przekonani, że uczniowie miło, a przede wszystkim pożytecznie spędzili ten czas odpoczynku na terenie szkoły.