Halloween

28 października uczniowie obu szkół wzięli udział w Halloween. Do wspólnej zabawy zaprosił wszystkich Samorząd Uczniowski. Jak zwykle przy tej okazji nasze dzieci prześcigały się w pomysłach na jak najciekawszy strój, oczywiście im bardziej przerażający, tym lepszy. Poza wspaniałą zabawą, licznymi konkursami przygotowanymi przez gimnazjalistów dla młodszych kolegów, odbył się również konkurs na najładniejszy plakat związany tematycznie z Halloween. Zwycięzcami okazali się wszyscy, plakaty zaskakiwały i pomysłowością, i starannością wykonania. Cała zabawa odbyła się w odpowiedniej scenografii. Uczestnicy imprezy nagrodzeni zostali drobnymi upominkami.
Bardzo dziękujemy uczniom klasy II gimnazjum, opiekunom Samorządu Uczniowskiego i nauczycielom języka angielskiego, którzy przygotowali i poprowadzili całą zabawę.