Mistrz kibicowania

W niedzielę, 17 kwietnia, niewielka, ale silna grupa złożona z rodziców, uczniów i nauczycieli z naszej szkoły wzięła udział w finale konkursu "Mistrz kibicowania”, prowadzonego przez organizatorów łódzkiego DOZ Maratonu z PZU. Celem konkursu była promocja aktywnego, zdrowego stylu życia, aktywizacja młodzieży poprzez jej udział w wydarzeniach sportowych, oraz nauka kulturalnego i kreatywnego wspierania sportowców. Tegorocznym motywem przewodnim konkursu została "Łódź filmowa". Przy trasie maratonu pojawiły się punkty kibicowania inspirowane słynnymi filmami i bajkami, które powstały w Łodzi.
Film będący motywem przewodnim naszej grupy to “Poszukiwany poszukiwana”, kultowa komedia Stanisława Barei z 1972 roku.