Dzień Babci i Dziadka

27 stycznia Babcie i Dziadkowie uczniów szkoły podstawowej uczestniczyli w uroczystości przygotowanej na ich cześć. Dzieci przygotowały dla swoich ukochanych dziadków rozśpiewany program artystyczny. Nasi goście świetnie się bawili, tańcząc, śpiewając i rywalizując w przygotowanych dla nich konkursach. Całe spotkanie upłynęło w niezwykle ciepłej, rodzinnej atmosferze. Bez wątpienia serca naszych nieocenionych seniorów podbił występ Piotra Kalinowskiego i Przemka Merecia. Chłopcy zagrali na perkusji i gitarze elektrycznej i był to ich debiut w duecie.
Całości dopełnił słodki poczęstunek. Naszym Babciom i Dziadkom raz jeszcze życzymy wszystkiego najlepszego i dziękujemy za fantastyczną wspólną zabawę.