Opublikowano: wtorek, 27, listopad 2018

W przeddzień Halloween Samorząd Uczniowski zorganizował dla chętnych zabawę halloweenową. Większość uczniów przyjęła zaproszenie i wzięła aktywny udział w imprezie. Tego dnia szkoła została opanowana przez najrozmaitsze potwory, wiedźmy i inne maszkary. Podczas imprezy przebierańcy wzięli udział w licznych konkursach z nagrodami, które przygotowali i poprowadzili członkowie Samorządu. Nie sposób nie wspomnieć o wyjątkowo bogatej i starannie przygotowanej, także przez Samorząd, scenografii, która zapewniła odpowiedni klimat do zabawy. Wszystkim uczestnikom zabawy gratulujemy niezwykłej wyobraźni oraz inwencji twórczej w przygotowaniu upiornych kostiumów, a Samorządowi Uczniowskiemu serdecznie dziękujemy za profesjonalne przygotowanie imprezy!