Wycieczka na Dolny Śląsk

Opublikowano: sobota, 21, październik 2017

W dniach 26-28 września uczniowie klas V-VII oraz gimnazjum uczestniczyli w trzydniowej wycieczce. Pierwszym punktem programu było wrocławskie zoo i Afrykarium, gdzie dzieci zobaczyły wiele egzotycznych gatunków zwierząt. Po południu uczestnicy wycieczki dotarli do Szklarskiej Poręby. Po zakwaterowaniu w „Domu pod Koziołkami” wyruszyli na pierwszy spacer po karkonoskiej miejscowości. Nazajutrz dzieci miały okazję zobaczyć malowniczy wodospad Kamieńczyk, zwiedzić świątynię Wang w Karpaczu oraz rynek w Jeleniej Górze. Po południu dzieci mogły skorzystać z basenu w miejscu zakwaterowania. Atrakcją trzeciego dnia było zwiedzanie zamku Książ. Wycieczka była bardzo udana. Uczniowie wrócili wypoczęci i zadowoleni. Wyprawa stanowiła wspaniałą okazję do integracji i poszerzenia wiedzy o miastach Dolnego Śląska.