Familiałki

Opublikowano: poniedziałek, 19, czerwiec 2017

9 czerwca społeczność szkolna spotkała się na „Familiałkach”. Tegoroczny piknik rodzinny przebiegł w atmosferze radości i dobrej zabawy. Spotkanie otworzył krótki muzyczny występ dzieci. Następnie odbyły się teoretyczno – praktyczne zajęcia z zakresu ratownictwa wodnego. Wszyscy uczniowie uczestniczyli w nich z dużym zainteresowaniem, tym bardziej, że ratownicy, pod przywództwem p. Milana Wilhelmi, dokładali wszelkich starań, by nasi podopieczni wynieśli z nich wiedzę i umiejętności. Dzieci wzięły także udział w grach, zabawach i zawodach sportowych. Nad duchem sportowej rywalizacji czuwał p. Dominik Dębowski. Niespodzianką i niewątpliwą atrakcją stały się dwie dmuchane zjeżdżalnie. Świetnie bawili się na nich zarówno mali, jak i duzi.
Oczywiście w czasie pikniku nie zabrakło rozmów, śmiechu, wspólnych zdjęć i pysznego jedzenia, które przygotowywali m.in. nasi nieocenieni rodzice.
Wszystkim zaangażowanym w przygotowanie pikniku serdecznie dziękujemy za okazaną pomoc i wsparcie.