Spotkanie z rodzicami

Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice i Opiekunowie!
 
W imieniu Zarządu oraz Komisji Rewizyjnej Autonomicznego Koła Terenowego Nr 4 ŁSSO serdecznie zapraszam Państwa na spotkanie dotyczące działalności naszego stowarzyszenia, które odbędzie się 23 kwietnia o godzinie 19:00 w sali gimnastycznej naszej szkoły. Liczymy, że będzie to dobra okazja, by przybliżyć Państwu cele i sposób działania stowarzyszenia, które jest organem prowadzącym szkołę.
 
Spotkanie będzie miało charakter otwarty. Zależy nam na tym, żeby wzięły w nim udział nie tylko osoby, które są już członkami stowarzyszenia, ale również wszyscy ci, którzy są zainteresowani funkcjonowaniem naszej szkoły, wymianą spostrzeżeń na temat bieżących wydarzeń i tego, co dotyczy przyszłości. Uwagami i opiniami, które pojawią się w dyskusji podzielimy się z nauczycielami i dyrekcją. Będzie nam bardzo miło się z Państwem spotkać. 
 
Z wyrazami szacunku,
Jacek Kalinowski
Prezes Zarządu Autonomicznego Koła Terenowego Nr 4 ŁSSO
Odsłony: 23